Предмет: Химия,
автор: myxamy21
Яка масова частка (%) солі у випареному розчині, якщо 1800 г розчину солі з масовою часткою ЗО % випарили до 1200 г?
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
1) 1800÷0,3= 6000
2) 6000-1200=4800
3) 4800÷ 6000×0,3= 27%
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: gffhdff
Предмет: Русский язык,
автор: SoYeR537
Предмет: Русский язык,
автор: ostirbu
Предмет: Математика,
автор: Arsen2006Salimgerei
Предмет: Английский язык,
автор: MrKokslol