Предмет: История, автор: pusyka2000

1. В якому році відбулася церковна схизма християнської релігії?
2. Абатства і лаври-це...
3. Кого в середньовіччі називали " святий чорт"?
4. Назвати жебрущі чернечі ордени.
5. Єретик-це...
6. Відродження-це...
7. Філософія доби відродження називалася...
8. Архітектурний стиль, який народився у Франції у 12столітті, а в наступні століття поширився по Європі,мав назву...
9. За що Роджер Бекон 14років провів у в,язниці?
10. "Філософський камінь"-це... 
11. Як називали учителя в середні віки?
12. Хто такі ваганти?​

Ответы

Автор ответа: Gefoux
2

Ответ:

1 У 1054 році

2 Абатство (від лат. abbatis): католицький монастир, обитель, лавра з маєтністю, що його очолює абат або абатиса. Дивіться також: ... Настоятель, архімандрит, ігумен католицького монастиря (абатства).

3 Люцифер

4 Найбільш впливовими з них були: орден Іоаннітів (Мальтійський), орден тамплієрів, Тевтонський орден. Залежно від специфіки розрізняють: Ордени бенедиктинського статуту Жебручі ордени

5 Єрети́к, жін. єрети́чка — особа, що виступає проти загальноприйнятого в суспільстві вчення, віровідступник. Слово єретик переважно пов'язане з релігією, хоча сьогодні слово вживається також в інших значеннях

6 Відро́дження, або Ренеса́нс — культурно-філософський рух кінця Середньовіччя — початку Нового часу, що ґрунтувався на ідеалах гуманізму та орієнтувався на спадщину античності

7 В цілому філософське мислення цього періоду прийнято називати антропоцентричним, в центрі уваги якого була людина, тоді як античність зосереджувала увагу на природно космічному житті, а в середні віки в основу брався Бог та пов'язана з ним ідея спасіння.

8 отична архітектура у Франції — архітектурний стиль, який був широко поширений на території сучасної Франції з 40-х років XII століття до початку XVI століття, коли йому на зміну прийшов Ренесанс.

9 1277 року засуджений церквою за «деякі нововведення» (єресь), відсторонений від викладання в Оксфордському університеті й ув'язнений. Легенда стверджує, що він пробув у в'язниці 14 років.

10 Філософський камінь — в уявленнях середньовічних алхіміків невідомий хімічний реактив, необхідний для успішного перетворення металів у золото або срібло. Одним із головних завдань алхіміків було добування двох таємничих речовин, за допомогою яких можна було б досягти перетворення металів.

11 А за часів Карла Великого схоластами називали всіх вчителів.

12оліарди або вага́нти — мандрівні священники і монахи-утікачі у середньовічні часи, XI—XIV століття, у Західній Європі, що складали вірші, виконували пісні та декламували прозу на площах міст та на різних зібраннях

Автор ответа: deimonarn
3

Ответ:

1. В 876 году.

2. Католический монастырь, принадлежащий какому-либо монашескому ордену.

3. Григорий Ефимович Распутин.

4. Монашеский орден в католичестве, а также у некоторых протестантов — сообщество монашествующих, члены которого соблюдают общий устав монастыря.

5. Последователь ереси.

6. Просвещение к Новому времени.

7. Объединяла антицерковная и антисхоластическая направленность, устремленность к человеку, вера в его великий физический и духовный потенциал, жизнеутверждающий и оптимистический характер.

8. Готика как архитектурный стиль во Франции.

9. Провёл по идеологическим мотивам, за астрологические заблуждения, только за какие именно заблуждения так и осталось неизвестно. Из тюрьмы Бэкон вышел уже практически перед смертью.

10. Вещество.

11. Их стали называть профессорами.

12. Вольные поэты, студенты-бродяги.

Объяснение:

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: Лена6665565599065