Предмет: Физика, автор: natalazigvlce

У автомобіля закінчився бензин. Водій автомобіля, прикладаючи силу величиною 90 Н, штовхає його до бензоколонки, що знаходиться на відстані 114 м.

Яку роботу виконає водiй, коли докотить автомобiль до бензоколонки?

Вiдповiдь: величина виконаної роботи — Дж.

Ответы

Автор ответа: vadim17081
2

Ответ:

A=F*S

A=90*114=10.26 *10³ Дж=10.26 кДж

Водій виконає роботу 10.26 кДж

Похожие вопросы