Предмет: Другие предметы,
автор: nastya20071990009
Власна швидкість катера 34,3км/год,
а швидкість течії 2,5км/год. Знайдіть
відстань, яку пройшов катер за
2,5год.
Ответы
Автор ответа:
0
Відповідь:
1) 34,3+2,5=36,8 (км/год) - швидкість катера за течією
2) 36,8*2,5=92 (км) - відстань пройде катер за течією
3) 34,3-2,5=31,8 (км/год) - швидкість катера проти течії
4) 31,8*2,5=79,5 (км) - відстань пройде катер проти течії
Похожие вопросы
Предмет: Другие предметы,
автор: a114051
Предмет: Русский язык,
автор: ramileeldarova
Предмет: Русский язык,
автор: мерясова
Предмет: Математика,
автор: maralorosoogmailcom