Предмет: Физика,
автор: karinamakarcuk4
якою має бути площа поперечного перерізу мідного проводника завдовжки 4 м,щоб при прохолодженні в ньому струму силою 300А напруга на його кінцях становила 12 В
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ:
1.7мм
Объяснение:
Дано:
L = 4 м
I = 300 А
U = 12 В
ρ = 0,017 Ом*мм²/м
-------------------------------------
S - ?
Решение:
Согласно закону Ома
I = U/R
Отсюда
R = U/I (1)
Также мы знаем что
R = ( ρL )/S (2)
Приравниваем уравнения (1) ; (2)
U/l = ( ρL )/S
S = ( ρLl )/U
S = ( 0,017 * 4 * 300 )/12 = 1.7мм
(вроде бы так, сорри если не правильно)
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: Ника9997
Предмет: Русский язык,
автор: Аноним
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: reed8383
Предмет: Русский язык,
автор: Omina11