Предмет: Физика,
автор: ruslanagruzduk
під дією постійної сили рівної 20Н тіло рухається праволінійно так що залежить координати тіло від часу описується рівнянням X=1-5t+2t²визначте масу тіла
ruslanagruzduk:
будь ласка допоможіть
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Объяснение:
а=х''=4 м/с2
m=20/2=10 кг
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: зарнгор555
Предмет: Английский язык,
автор: лена20154
Предмет: Английский язык,
автор: зарнгор555
Предмет: Математика,
автор: Анора11111