Предмет: Физика,
автор: andrianalytv
 Визначити роботу яку виконують під час піднімання тіла масою 4 кг на висоту 120 см!! будь ласкаааа
Ответы
Автор ответа:
6
Ответ:
48 Дж
Объяснение:
Р = 40н А = Р* h
h=120 см= 1,2 м A = 40 н * 1,2 см = 48 Дж
А - ?
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: таняфевраль
Предмет: Беларуская мова,
автор: gomer6
Предмет: Английский язык,
автор: almazik148
Предмет: География,
автор: Sasha0307
Предмет: Математика,
автор: iakovlevalera