Предмет: Физика,
автор: yarinavinnicuk404
Яку потужність споживає електричний кип'ятильник місткістю 10 л, якщо при ККД 0,8, вода в ньому нагрівається за 20 хв від 40 °С до кипіння. Напруга у мережі 220 В.
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
2,6 кВт
Объяснение:
Q=q*m*∆T=4192*10*60=2515 kДж
N=Q/t/КПД=2515000/1200/0,8=2,6 кВт
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: artem01102004
Предмет: Русский язык,
автор: кристя1278
Предмет: Английский язык,
автор: Аноним
Предмет: Українська мова,
автор: vika2236