Предмет: Физика,
автор: vitalinakapra
За який час на висоту 8 м може підняти насос 2 т води якщо його потужність дорівнює 5 кВ
Пж ПЖ ПЖ ПЖ!!!!!???
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
t=32c
Объяснение:
Дано:
h=8M
N=5000Bт
m=2000кг
t-?
Розв'язання:
A=N*t
A=m*g*h
t=A/N=m*g*h/N
t=2000*10*8/5000=32c
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова,
автор: vicky20060000
Предмет: Русский язык,
автор: worshippers
Предмет: Английский язык,
автор: валерия452
Предмет: Русский язык,
автор: новичок674
Предмет: Математика,
автор: Аноним