Предмет: Химия,
автор: Persefonaaa
Обчисліть кількість речовини NO, що утвориться при взаємодії 3 моль азоту
з киснем. *
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Объяснение:
3 моль Х моль
N2 + O2 = 2NO
n=1 моль n=2 моль
3 моль N2 - Х моль NO
1 моль N2 - 2 моль NO
n(NO) = 3 * 2 / 1 = 6 моль
Похожие вопросы
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: druziaura
Предмет: Другие предметы,
автор: ник1472
Предмет: Английский язык,
автор: irinasmail
Предмет: Українська література,
автор: katya10002