Предмет: Физика, автор: FoxArt17

З гармати масою 5 т вилітає в горизонтальному напрямі снаряд масою 230 кг із швидкістю 800 м\с.Визначити початкову швидкість, зя кою відкочиться гармата.
СРОЧНО!!!!!

Ответы

Автор ответа: DedStar
9

Ответ:

Объяснение:

Дано:

m₁ = 5 т = 5 000 кг

m₂ = 230 кг

V₂ = 800 м/с

_____________

V₁ - ?

m₁·V₁ = m₂·V₂

V₁ = m₂·V₂/m₁

V₁ = 230·800 / 5000 ≈ 37 м/с

Похожие вопросы