Предмет: Физика,
автор: Аноним
Визначте тиск рідини на дно посудини, якщо в неї налили шар олії висотою0,15 м. Помогите пожалуйста
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
1 380Н
Объяснение:
p= ρ* g* h
ρ= 920 кг/м3
p= 920 кг/м3* 0.15м* 10 н/кг= 1 380Н
gurkovskaantonina:
там густина олії= 920 кг/м3
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: любава6
Предмет: Русский язык,
автор: i0967979
Предмет: Русский язык,
автор: Аноним
Предмет: Математика,
автор: Nikki1337322
Предмет: Геометрия,
автор: marusia150044