Предмет: Физика, автор: Veronika200707

яка сила струму в електричній плитці, якщо вона розрахована на напругу 220 В і її номінальна потужність дорівнює 600 Вт ? ДАЮ 15 БАЛЛОВ !!!!​

Ответы

Автор ответа: fatt52
11

Ответ:

2.73 A

Объяснение:

U=220 B     P=600 Вт    I=?

===

P=U*I

I=P/U=600/220=2.73 A

===================

Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: roma2501
Предмет: Русский язык, автор: Любовь11111111111111