Предмет: История, автор: denefimovux

Укажіть кількість мікротем у тексті. Перші відомості про сім’ю Симиренків пов’язані з ім’ям запорожця Степана, який понад двадцять років козакував на Запорозькій Січі. Його сина Федора записали в кріпаки. Федір узявся будувати млини, а невдовзі, розбагатівши на торгівлі хлібом та худобою, він викупився з кріпацтва. Пізніше Федір спорудив механічний пісково-рафінадний та машинобудівний заводи. До речі, найперший збудований Симиренком металевий пароплав носив назву “Українець”. Обох своїх синів промисловець Федір Симиренко послав навчатися до Парижа. Старший син Платон, отримавши диплом інженера, заснував знамените на весь світ садівництво. Згадаймо: навкруги панувала кріпаччина, і заклади Симиренків на її тлі були не тільки технічним дивом, а й осередками культурного життя. При цукрозаводі було збудовано церкву, лікарню, школу для робітників, а також гуртожитки для одинаків і будинки для сімейних. Якось у гості до Симиренків завітав Тарас Шевченко. Глибоко вражений побаченим, поет розчулився до сліз, а вже наступного року коштом Платона Симиренка вийшов Шевченків “Кобзар”. Любов до України, піклування про її культуру стали невід’ємною частиною життя родини Симиренків (З календ.). *​

Ответы

Автор ответа: Hh77hghk
2

Ответ: (Вступ) Перші відомості про сім’ю Симиренків пов’язані з ім’ям запорожця Степана, який понад двадцять років козакував на Запорозькій Січі. (І мікротема) Його сина Федора записали в кріпаки. Федір узявся будувати млини, а невдовзі, розбагатівши на торгівлі хлібом та худобою, він викупився з кріпацтва. Пізніше Федір спорудив механічний пісково-рафінадний та машинобудівний заводи. До речі, найперший збудований Симиренком металевий пароплав носив назву “Українець”.

(ІІ мікротема) Обох своїх синів промисловець Федір Симиренко послав навчатися до Парижа. Старший син Платон, отримавши диплом інженера, заснував знамените на весь світ садівництво.

(ІІІ мікротема) Згадаймо: навкруги панувала кріпаччина, і заклади Симиренків на її тлі були не тільки технічним дивом, а й осередками культурного життя. При цукрозаводі було збудовано церкву, лікарню, школу для робітників, а також гуртожитки для одинаків і будинки для сімейних.

(ІV мікротема) Якось у гості до Симиренків завітав Тарас Шевченко. Глибоко вражений побаченим, поет розчулився до сліз, а вже наступного року коштом Платона Симиренка вийшов Шевченків “Кобзар”.

(Висновок) Любов до України, піклування про її культуру стали невід’ємною частиною життя родини Симиренків

Объяснение:

Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: Cофи12398817
Предмет: Математика, автор: Sashafindme