Предмет: Физика,
автор: BrawlTop1Gg
Помогите пожалуйста, даю 100 баллов.
Задача по физике.
Приложения:

Ответы
Автор ответа:
2
Ответ:
Вага в повітрі - це його сила тяжіння.
P=mg
m=P/g=16/10=1.6 кг
p=m/V=1.6/0.002=800 kg/m³
густина тіла рівна густині гасу і це означає, що тіло не потоне
BrawlTop1Gg:
спс
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: Жанель2002Абдирашова
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: fulger1
Предмет: Окружающий мир,
автор: zyatkov
Предмет: Биология,
автор: Федорочка