Предмет: Химия, автор: mchorniyy

приготувати розчин солі 170г з масовою часткою 10%​

Приложения:

Ответы

Автор ответа: gashitskiybodya
0

Ответ:

Объяснение:

Якщо масова частка солі становить 10% в розчині, можна знайти масу солі

170г - 100%

(х)г - 10%

170*10/100 = 17 грамів солі.

Тепер знайдемо масу речовини ( хай це буде вода), в якій буде розчинятися та сама сіль

m(води) = m(розчину) - m(солі)

m(h2o) = 170г - 17г = 153г

Похожие вопросы