Предмет: Физика, автор: vladhistorick

Яка маса краплі води за температури 20°С ,що витікає з піпетки з діаметром отвору 1.2 мм. якщо вважати що діаметр шийки краплі дорівнює діаметру отвору

Ответы

Автор ответа: vadim17081
4

Ответ:

нехай крапля має кулясту форму

тоді її об'єм - це V=πd²/4=3.14*0.12²/4=0.011304 cm³

m=p*V=1*0.011304=0.011304 г


vladhistorick: Это точно правильный ответ?Где температура,
vadim17081: 20 град по цельсію означає, що густина води рівна 1000 кг/м^3. Ця температура є кімнатною
vadim17081: при зміні температури змінюється густина
ktotosk: що означає 4 ? де воно взялось?
vadim17081: із формули площі кола
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык, автор: arammneyan
Предмет: Математика, автор: Dasha23101
Предмет: География, автор: Milana8211