Предмет: Физика, автор: krasnyk0581

тіло массою 100кг рухається під дією сили 150H.За який час тіло пройде 200метрів якщо коефіцієнт тертя 0,05​

Ответы

Автор ответа: lvv9136
0

Ответ:

Объяснение:

F=150+Fтер

Fтер=mg*0,05=100*10*0,05=50H

F=150+50=200 H

a=F/m=200/100=2 м/с2

S=a*t^2/2 отсюда

t=(2*S/a)^0,5=(2*200/2)^0,5=10✓2 c

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: GUCC202