Предмет: Физика,
автор: maslomatvei79
знайти загальний опір трьох лампочок , якщо опір кожної 20ом. Розлянути різні схеми з'єднання
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
1. При послідовному з'єднанні:
за законом послідовного з'єднання:
R=R1+R2+R3
R= 20 Ом+20 Ом+20 Ом= 60 Ом
Відповідь: 60 Ом
2. При паралельному з'єднанні:
за законом паралельного з'єднання:
1/R=1/R1+1/R2+1/R3. Або за правилом паралельного з'єднання для однакових провідників : R=R0/n. Де R0 - опір одної лампочки, n- кількість лампочок. Тоді
R=R0/n; R=20 Ом /3= 6,7 Ом.
Віповідь: 6,7 Ом.
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: кукурузкоо
Предмет: Русский язык,
автор: romanec2003
Предмет: Русский язык,
автор: йупйп
Предмет: Математика,
автор: Lucifer1357
Предмет: Английский язык,
автор: Dwtop1