Предмет: Физика,
автор: polinaivanusa
Аквалангісти досягають глибини 40м.Яким є тиск морської води на цій глибині?
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
p=pgh=1030кг/м3*10н/кг*40м=412000Па=412Кпа
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: няфки
Предмет: Английский язык,
автор: Гасанрес
Предмет: Русский язык,
автор: Адина100
Предмет: Английский язык,
автор: Evelina300606
Предмет: Физика,
автор: murzicmurmeau