Предмет: Физика, автор: mikhailaushev2007

Визначте роботу струму, якщо крізь провідник, що перебуває під напругою 30 В, пройшло 75 Кл електрики

Ответы

Автор ответа: obrienkeks
4

Дано:

U=30B

q=75 Кл

Знайти:

A-?

A=U*q=30B*75Кл=2250Дж=2.25кДж

Автор ответа: georgehasanov1204
3

f Ответ:

Объяснение:

Дано:

U = 30 B

q = 75 Кл

A = ?

Решение:

1)A = U×q = 30 B×75 Кл = 2250 Дж

Похожие вопросы
Предмет: Другие предметы, автор: Малик54321
Предмет: Геометрия, автор: irsha2