Предмет: Физика,
автор: bojcukana87
На якій глибинні тиск морської води становить 15 кПа
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Объяснение:
p=15000 Па
р(ро)=1030 кг/м^3
g=10 Н/кг
h-?
p=pgh
h=p/pg
h=15000/1030*10=1,5(м)
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: Shigoru
Предмет: Русский язык,
автор: Asyna99
Предмет: Русский язык,
автор: Маша8111
Предмет: ОБЖ,
автор: mariakhh2006
Предмет: Русский язык,
автор: maxmivev2005