Предмет: Физика,
автор: fedoryshynya
Пж поможітььь!! (50 балов). Камінь вільно падає з вершини гори висотою 80 м. Яку швидкість він буде
мати в момент падіння на земну поверхню?
Ответы
Автор ответа:
7
Ответ:
40м/с
Объяснение:
h=gt²/2
80=10*t²/2
10t²=160
t²=16
t=4c
V=g*t
V=10*4=40м/с
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: zagaray
Предмет: Русский язык,
автор: Any1982K1
Предмет: Русский язык,
автор: carunovaludmila7771
Предмет: Математика,
автор: UniMironiva
Предмет: Химия,
автор: blaccyee0666