Предмет: Физика,
автор: Sofija445
1 завдання Сила струму в колі споживача 0,6А. Визначити потужність споживача, якщо напруга в мережі 220в. Дано: =0,6A =220B - ? Розв'язок
2 завдання
Математичний запис закону Джоуля-Ленца Q = I ^ 2 * R * t Кількість теплоти, яку виділяє провідник зі струмом дорівнює добутку квадрата сили струму, опору провідника й часу проходження струму провідником. Q - кількість теплоти - (Дж) 1- сила струму - [А] R - onip - [Om] t - 4ac - [c]
Ответы
Автор ответа:
3
Ответ:
1. 132 Вт. 2. хз
Объяснение:
P = A:t > P = UIt:t > P= UI
P = UI = 220В × 0,6А = 132 Вт.
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова,
автор: MishaiPhone6
Предмет: Русский язык,
автор: vinuk
Предмет: Русский язык,
автор: Аноним
Предмет: Математика,
автор: ВерныйОтвет
Предмет: Немецкий язык,
автор: Pcoowjwhey19902000