Предмет: Физика,
автор: anastasialisovska85
За який час двигун автомобіля, розвиваючи потужність 160 Вт,
виконає роботу 900 кДж?
Ответы
Автор ответа:
5
Відповідь:
Пояснення:
Дано:
A = 900 кДж = 900000 Дж
N = 160 кВт = 160000 Вт
_____________________
t - ?
Решение
N= A/t ⇒ T= A/N
T= 900000/160000=5,6 c
Ответ: t =5, 6 c.
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: россия6
Предмет: Русский язык,
автор: DarkJack411
Предмет: Русский язык,
автор: zhumagu83
Предмет: Математика,
автор: Str1x0