Предмет: Физика, автор: sulenkoaleksej03

Тіло рухається по горизонтальній площині під дією горизонтальної сили 200 Н. Маса тіла 40 кг .

Коефіцієнт тертя 0.4. Знайти прискорення руху.

Ответы

Автор ответа: lvv9136
2

Ответ:

5,4 м/с2

Объяснение:

Fтер=0,4/40=16 Н

Равнодіюча сила

F=ma-F тер=200 Н

m*a=200+16=216 H

a=216/40=5,4 м/с2

Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: aynurzhukusheva
Предмет: Окружающий мир, автор: olgagrigorieva
Предмет: Химия, автор: morgane