Предмет: Физика, автор: fox6280

5. Автомобіль, що рухається зі швидкістю 50 км/год, почав гальмувати, через якийсь час його швидкість стала дорівнювати 30 км/год. Як змінилася його кінетична енергія при цьому? Чому дорівнює робота сили тертя на цій ділянці? Маса автомобіля 1,5 т.​


nikitenkosasa92: Сделала ,сейчас отправлю
nikitenkosasa92: А уже есть
tramvaj921: А ответ есть?
02babayka20: Нет

Ответы

Автор ответа: DedStar
12

Ответ:

Объяснение:

Дано:

V₁ = 50 км/ч ≈ 14 м/с

V₂ = 30 км/ч ≈ 8,3 м/с

m = 1.5 т = 1 500 кг

________________

ΔEк - ?

A - ?

1)

Была энергия:

Eк₁ = m·V₁²/2

Eк₁ = 1 500·14²/2 ≈ 150 кДж

Стала энергия:

Eк₂ = m·V₂²/2

Eк₂ = 1 500·8,3²/2 ≈ 50 кДж

Изменение кинетической энергии:

ΔEк = Eк₁ - Eк₂ = 150 - 50 =  100 кДж

Кинетическая энергия уменьшилась на 100 кДж

2)

По теореме о кинетической энергии работа силы трения:

A = ΔEк = 100 кДж

Похожие вопросы
Предмет: Окружающий мир, автор: Angofinka