Предмет: Физика, автор: livefill081

У ході рівноприскореного руху зі стану спокою скутерист за шосту секунду
проїжджає 4,6 м. Визначте прискорення мотоцикліста; обчисліть його
переміщення за 4 с. (1 бал) *​

Ответы

Автор ответа: margela
2
a= 4.6/0.1 = 46м/с2
L= at2/2 = 46*(4)2 / 2 = 368м
(4)2 - чотири в квадраті
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: Nastya171167