Предмет: Физика,
автор: livefill081
До нерухомого каменя, масою 15 кг, приклали постійну силу 60 Н. На яку
відстань переміститься камінь за 8с? *
Ответы
Автор ответа:
0
а = F/m
a= 60/15= 4(м/с^2)
S = at^2/2
S= 4*64/2 = 128 (м)
a= 60/15= 4(м/с^2)
S = at^2/2
S= 4*64/2 = 128 (м)
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: Anastasia3015
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: raisalyapunova
Предмет: Русский язык,
автор: ДашаМатвеева5
Предмет: Информатика,
автор: kosnikovaolyap62734
Предмет: Українська мова,
автор: nacta2003356