Предмет: Химия,
автор: ZAHAR22848
Визначте масу осаду, що утворюється при взаємодії сульфатної кислоти масою 49 г із ферум (III) хлоридом
ZAHAR22848:
chjxyj
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Дано:
масса(H2SO4)=49
масса(осадка)=?
Решение:
49 х
2FeCl3 + 3H2SO4 → Fe2(SO4)3 + 6HCl
98*3 400
х=49*400/98*3= 66,6грамм
Объяснение:
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: ВикаЗуева
Предмет: Русский язык,
автор: кошечка30
Предмет: Английский язык,
автор: natsewryukowa2
Предмет: Русский язык,
автор: Загадака