Предмет: Химия,
автор: irynamarchenko
Калій масою 3,9г прореагував із водою. Позначте об'єм водню, який виділився при цьому?
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ:
Объяснение:
3,9 г Х л
2K + 2H2O = 2KOH + H2
n=2 моль n=1 моль
М=39 г/моль Vm=22,4 л/моль
m=78 г V = 22,4 л
3,9 г К - Х л Н2
78 г К - 22,4 л Н2
V(H2) = 3,9 * 22,4 / 78 =1,12 л
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: celperz
Предмет: Русский язык,
автор: natalyashmigiri
Предмет: Русский язык,
автор: belara551
Предмет: Литература,
автор: marigajdeczkaya06
Предмет: Английский язык,
автор: marina246783