Предмет: Физика, автор: dsapoval136

Провідники в колі включені послідовно один до одного. Опір першого провідника 5 Ом. Опір другого провідника вдвічі більший. Напруга на ділянці кола 30 В. Якою буде напруга на кінцях першого провідника? *
1

Ответы

Автор ответа: oksanaredni7
1

Ответ:

Объяснение:

R2=R2 *2=10 Ом

R12=R1+R2=5+10=15 Ом

І 12=U12/R12=30/15=2 А

Провідники з'єднані послідовно тому І12=І1=І2

U1=I1*R1=2*5=10В

Похожие вопросы