Предмет: Химия, автор: 566474

Срочноооооо кр


Літій оксид розчинили у воді. В результаті хімічної реакції утворився літій гідроксид. Зазнач масу води, яка вступить у взаємодію з 540 г літій оксидом.​

Ответы

Автор ответа: miskovbohdan07
2

Ответ:

324г

Объяснение:

М=7×2+16=30г/моль

М=2×1+16=18г/моль

х=540×18/30=324г

Похожие вопросы
Предмет: Другие предметы, автор: обей1
Предмет: Русский язык, автор: ДонаМухамедшарипова