Предмет: Химия, автор: Аноним

- До розчину солі масою 100г, з масовою
часткою солі 10%, додали 40г солі.
Визначити масову частку солі в
новоутвореному розчині​

Ответы

Автор ответа: oleksandrpetrov
16

Ответ:

36%

Объяснение:

100*0,1=10 г – маса солі в розчині

100+40=140 г – маса нового розчину

10+40=50 г – солі в новому розчині

50/140≈0,36=36% – масова частка солі новому розчині


oleksandrpetrov: почему?
Похожие вопросы