Предмет: Физика,
автор: nastjaivanchuk
Дві електричні лампи ввімкнені паралельно до мережі з напругою H8B. Визначте силу струму у кожній лампі й провіднику , що підводять струм до лампи, якщо опір однієї 600 Ом, а інший 400 Ом
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
I1=0,013 A
I2=0,02 A
Объяснение:
I1=8/600=0,013 A
I2=8/400=0,02 A
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: Julidevilla
Предмет: Русский язык,
автор: баранка2015
Предмет: Английский язык,
автор: elinapazylova
Предмет: Английский язык,
автор: nikolaloskytov1