Предмет: Химия,
автор: artemvinichenko6
У воді масою 200 г розчиняється сіль ферум(ІІ) сульфат масою 62,3 г. Обчисліть масову частку ферум(ІІ) сульфату в розчині.
97 балов!!!!!!
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ: 23,75%
Дано:
m(H2O) = 200 г
m(FeSO4) = 62,3 г
ω(FeSO4)-?
Объяснение:
m(p-pa FeSO4) = m(FeSO4)+m(H2O) = 200 г + 62,3 г = 262,3 г
ω(FeSO4) = m(FeSO4)/m(p-pa FeSO4) = 62,3 г/262,3 г = 0,2375 или 23,75%
Ответ: 23,75%
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: mariurzgulova
Предмет: Русский язык,
автор: миша70282736382
Предмет: Русский язык,
автор: koritca
Предмет: История,
автор: Аноним
Предмет: Английский язык,
автор: тутла