Предмет: Физика,
автор: 19vika10vika10
Для приготування кубиків льоду побутовий холодильник має відвести 210 Дж теплоти від морозильної камери з температурою 260 К. Температура в кімнаті 300 К. Знайдіть мінімальну роботу, яку необхідно виконати холодильнику в ході процесу.
Ответы
Автор ответа:
13
Дано:
Q2=210Дж
Тx=260K
Tн=300К
А - ?
Розв'язання
k(max)=Tx/(Tн-Tx)
k=Q2/A
Tx/(Tн-Tx)=Q2/A → A=Q2(Tн-Tx)/Tx
A=210Дж(300K-260K)/260K=32,3Дж
Похожие вопросы
Предмет: Другие предметы,
автор: лайк10
Предмет: Английский язык,
автор: параввп
Предмет: Русский язык,
автор: jevdetzulufov
Предмет: Литература,
автор: Sombrera
Предмет: Английский язык,
автор: UlyanaTyan