Предмет: Физика, автор: kristarlavin

Якої довжини потрібно взяти мідний дріт площею поперечного перерізу 0,4 мм2 , щоб його опір дорівнював 30 Ом.

Ответы

Автор ответа: myzuchkoviktoria
0

Ответ:

Опір провідника:

R = ρL / S, де ρ = 0,017 Ом · мм² / м - питомий опору-е міді

L - довжина провідника, м

S = 0,5 мм ² - площа поперечного перерізу

тоді:

L = RS / ρ = 30 · 0,5: 0,017 = 88цілих 4/17(м)

Похожие вопросы
Предмет: Қазақ тiлi, автор: ALINazozulya
Предмет: Геометрия, автор: даниил902