Предмет: Физика, автор: illya892

В електричному колі, схему якого зображено на рисунку, опір резисторів
: R = 30 Ом, R2 = 60 Ом, R3 = 30 Ом і R4 = 40 Ом. Визначте напругу на
резисторi R4, якщо сила струму в резисторi Rз дорівнює 20 мА. Відповідь запишіті
увольтах.
Ri
RA
R2
R3
o Uо

Приложения:

Ответы

Автор ответа: sakuyaize
5

Ответ: 0,4 В.

Объяснение:

Приложения:

illya892: Спасибо большое
illya892: Просто так выручил!
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: protasevichi