Предмет: Физика,
автор: Аноним
Брусок масою 1080 г, повністю занурений у воду. Яка виштовхувальна сила
діє на нього? (густина води ρ в =1000 кг/м 3 , густина бруска ρ б =2700 кг\м 3 ) пж допоможіть
Ответы
Автор ответа:
2
Объяснение:
виштовхувальну силу ще називають Архімедовою силою
Fарх. = густина рідини • g • Vтіла
g= 9,81Н/кг≈10Н/кг
Vтіла= m: густину тіла
Vтіла= 1080: 2700= 0,4м³
Fарх= 1000•10•0,4=4000Н= 4кН
вроде всё правильно и понятно)
kris0321:
забыла в ответе написать 4кН
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: geger2000
Предмет: Английский язык,
автор: Захар1806
Предмет: Українська мова,
автор: a0408
Предмет: Литература,
автор: Palkan123
Предмет: Музыка,
автор: чел105