Предмет: Физика,
автор: hajjafojfeojfo
Скільки часу падав би вантаж з висоти 500м? Якою була б швидкість у момент падіння на
землю (опором повітря при падінні знехтувати).
Ответы
Автор ответа:
2
Для равноускоренного движения H=gt²/2, t=√(2H/g)= √(2*500/10)= 10.c,
v=gt=10.*10=100 м/с
Похожие вопросы
Предмет: Другие предметы,
автор: safiullina2005
Предмет: Русский язык,
автор: МиМииимМи
Предмет: Русский язык,
автор: tatianadzhabba
Предмет: Русский язык,
автор: Аziz1
Предмет: Алгебра,
автор: Bазилик