Предмет: Математика,
автор: tonabojko1980
За 3 ручки і 5 олівців заплатили 6грн85коп. Скільки коштує одна ручка і скільки один олівець,якщо олівець дешевший від ручки на 55коп.?
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ:
Решение не мое
Пошаговое объяснение:
Приложения:
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: gonenta
Предмет: Английский язык,
автор: saha19999
Предмет: Русский язык,
автор: Danek123321
Предмет: Окружающий мир,
автор: pavlovadasha77
Предмет: Алгебра,
автор: Василий69