Предмет: Физика, автор: vladiklinskii

Знайти вагу вантажу, який рівномірно піднімається за допомогою системи блоків (див. рис. 10), якщо до вільного кінця мотузки прикладена сила 300 Н. На яку відстань переміститься вгору вантаж, якщо вільний кінець мотузки опустити на 1 м? Маси блоків нехтовно малі.

Приложения:

Ответы

Автор ответа: Dedagenn
2

Ответ:

один подвижный блок дает выигрыш в силе 2 раза, то есть Р=2*F= 600 H. При этом проигрыш в расстоянии тоже 2 раза, значит груз поднимется на 1м/2=0.5м


vladiklinskii: А можешь ещё на 1 ответить?
Похожие вопросы
Предмет: Окружающий мир, автор: елена1503