Предмет: Физика, автор: slaimniasha

Знайти силу струму, що протікатиме на резисторі 3, якщо R1 = 5 Ом, R2 = 12 Ом, R3 = 3 Ом, а напруга між точками В і С 12 В.

Помогите

Ответы

Автор ответа: romangrabarivskyi
0

Ответ:

слайм привет, думав шо тут відповідь а тут ти

Похожие вопросы
Предмет: Українська мова, автор: зая131