Предмет: Химия,
автор: kozyuberdavika
Яка маса кухонної солі і води потрібна для приготування розчину масою 5 кг з масовою часткою 5%
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Объяснение:
Дано
m(р-ра) = 5 кг = 5000 г
W(в-ва) = 5%
Найти
m(в-ва)
m(р-ля)
m(в-ва) = m(р-ра) * W(в-ва) / 100% = 5000 * 5 / 100% = 250 г
m(р-ля) = m(р-ра) - m(в-ва) = 5000 - 250 = 4 кг 750 г
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: яяя146ппап
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: Anaним007
Предмет: Английский язык,
автор: severukhin03
Предмет: Алгебра,
автор: Dldldkjbb
Предмет: Математика,
автор: zarema110