Предмет: Физика, автор: skriabinapolina

Два резистори, які з'єднані між собою паралельно, підключили до
джерела струму з напругою 44 В. Сила струму через перший резистор
200 мА, через другий 1.8 A. Чому дорівнює загальний опір ділянки кола?​

Ответы

Автор ответа: vikalena07
3

Ответ:

Объяснение:

L1+L2=L     200мА переводим просто в амперы =0.2а L=0.2+1.8=2А

через теорему ома :R=U/L

R=44/2=22Ом

Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: Андрей1987
Предмет: Математика, автор: Dashaifris