Предмет: Математика,
автор: pepsika7
Хлопчик купив однакові альбоми для малювання: 2 для себе і 3 для друзів. За покупку він заплатив 40 грн . Скільки грошей йому мають повернути?
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
24 грн
Пошаговое объяснение:
Если всего за покупку он заплатил 40 грн 5 штук ( 2 для себя и 3 для друзей ) , значит 1 альбом стоит 8 грн (40:5) . Ему должны вернуть 24 грн ( 8×3) . Вот и всё)
Автор ответа:
1
Ответ:Готово
Пошаговое объяснение:
1) 2 + 3 = 5 (ал.) — купив хлопчик;
2) 40 грн : 5 = 8 (грн) — коштує один альбом;
3) 8 • 3 = 24 (грн).
Відповідь: друзі повинні повернути хлопчику 24 грн.
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: Вика252005
Предмет: Русский язык,
автор: Nasty11111111111
Предмет: Другие предметы,
автор: Аноним
Предмет: Биология,
автор: tamila2002саша2004
Предмет: Математика,
автор: Nasta4849