Предмет: Химия, автор: RubionUA

Яку масу цукру потрібно взяти для приготування 600г розчину з масовою часткою цукру 15%? СРОЧНО!!!

Ответы

Автор ответа: oleksandrpetrov
6

Ответ:

90 г

Объяснение:

Дано:

m(розчину)=600 г

ω(цукру)=15%=0,15

Знайти:

m(цукру)=?

Розв'язання:

m(цукру)=m(розчину)*ω(цукру)=600*0,15=90 г

Похожие вопросы