Предмет: Физика,
автор: aosrasd
На кулю, повністю занурену у спирт, діє
архімедова сила 200 Н. Обчисліть об’єм кулі.
Ответы
Автор ответа:
1
Дано:
Fв=200 Н
ρ=800кг/м³
V - ?
Розв'язання:
Fв=ρ×g×V
V=Fв/ρ×g
V=200/800×10=0.025 м³
Відповідь: V=0.025 м³.
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: Новичок201511
Предмет: Английский язык,
автор: LoyaDragnilFromFT
Предмет: Українська література,
автор: 10101010101055
Предмет: Литература,
автор: Аноним
Предмет: История,
автор: sokolova1558