Предмет: Физика,
автор: savcinvitalik8
Яка виштовхувальна сила сила діє на шас на повністю занурену металеву деталь об'ємом 0.05м2 ?Густина гасу 800 кг/м3
Ответы
Автор ответа:
1
Дано:
V = 0.05 м³
ρ = 800 кг/м³
Fв - ?
Розв'язання:
Fв = ρ × g × V
Fв = 800 × 10 × 0.05 = 400 Н
Відповідь: 400 Н.
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова,
автор: titeLiralJuliV
Предмет: Русский язык,
автор: yrdj
Предмет: Русский язык,
автор: ЛИСА251
Предмет: Українська література,
автор: Sashylia456